Tutor Tennis Twist 220v Ac Vahelduvvool

Tutor Tennis Twist 220v Ac Vahelduvvool

12 kasutajad vaatavad seda toodet praegu
KATEGOORIA:
  • Mudel: C13
  • Kaal (kg): 5.00
  • Mõõdud (cm): 27.94 x 25.40 x 55.88

Tennis Twist® on välja töötatud spetsiaalselt algajatele, kes alustavad tennisetreeninguid. Selle kompaktne suurus ja hõlbus kasutatavus muudavad selle ideaalseks tennisetreeningu partneriks lastele, kes alles hakkavad tennist mängima õppima. Kui laps saab hakkama reketi käsitsemisega, on ta ka võimeline mängima Tennis Twistiga. Aga Tennis Twist ei ole mõeldud ainult lastele. Ka täiskasvanutele on see soojenduseks ideaalne treeningmasin.

395,00 

Kirjeldus

LIHTNE KASUTADA

Tennis Twisti® on lihtne kasutada.

Lülitage see lihtsalt sisse ja see tulistab palli iga viie sekundi järel. Palli trajektoori saab reguleerida 3-6 meetrit. Unikaalne spiraalne disain mahutab kuni 28 palli. Tennis Twist on saadaval vahelduvvoolu- ja akutoitega mudelitena. Akutoitel mudel töötab kuue D-suuruse patareiga (ei kuulu komplekti) kuni kümme tundi. Tennis Twisti praktiline reguleeritav ulatus võimaldab masinat kasutada erinevatel pindadel, nagu sõiduteed, hoovid ja isegi keldrid. Vaid 5 kg kaaluva selle saab hõlpsasti transportida kohalikele tenniseväljakutele või parki. Tugeva mõjuga plastikust korpus on varustatud mugava sisseehitatud käepidemega. Kuid ärge küsige oma lapselt Tennis Twisti mugavuse kohta, nad lihtsalt ütlevad teile, kui lõbus see on.

MITTE AINULT TENNISEKS

Tennis Twist® saab kasutada ka algajate pesapallimängijate löömistrennis (kasutades tennisepalle). Tennisepallid on lastele ohutumad ja ei lõhu aknaid nagu pesapallid.

MITTE AINULT LASTELE

Tennisistid saavad kasu igas vanuses algajatest tennisistidest. Tennis Twist® ei pane pahaks, kui lööte palli veidi metsikumalt. Saate seda masinat kasutada ka oma lemmiklooma treenimiseks, võimaldades teil visatud pallid kätte saada. Koerad on tänulikud sellise seadme olemasolu eest kodus.

Lisainfo

Kaal 5 kg
Mõõtmed 27,94 × 25,40 × 55,88 cm
Mudel

C13

Garantii

1 aasta

Pallide arv

28

Söötmine

AC

Mängu kestus

Kiirus

3 – 6 km/h

SPESIFIKATSIOON

Garantii 1 aasta
Pallide mahutavus 28
Võimsus AC
Mänguaeg harilikult 5 h
Kaal (kg) 5
Kiire (km/h) 3-6

SARNASED TOOTED