Volleyball Tutor – võrkpalli pallimasin

Volleyball Tutor – võrkpalli pallimasin

8 kasutajad vaatavad seda toodet praegu
KATEGOORIA:
  • Mudel: C1631J
  • Kaal (kg): 16.00
  • Suurus (cm): 74.00 x 56.00 x 33.00

Kasutage Volleyball Tutorit blokeerimiseks, söötmiseks või serveerimiseks. Määrake soovitud kõrguse või vahemaa jaoks trajektoor ja kiirus. Soovitud tulemuse saavutamiseks võib osutuda vajalikuks mitu katsekordust.

1 595,00 

Kirjeldus

Palli trajektoori määramine

Keerake trajektoori regulaatorit (viskerataste lähedal asuvast juhtnupu vasakpoolne suur nupp) mitu pööret vastupäeva. Hoidke seadet ühe käega ja liigutage teise käega trajektoori regulaatorit. Trajektoori suurendamiseks liigutage liugurit üles ja trajektoori vähendamiseks alla. Kui valurattad on soovitud nurga all, pingutage regulaator kindlalt päripäeva keerates.

Pikendusaluse lisamine

Sisestage kaks kummist padjakest, mis on kinnitatud pikendusaluse alumise otsa külge, kahte võrdse suurusega auku kuulaluse ülaosas. Asetage kuni kuus võrkpalli.

Ühtsus

Ühtlaste löökide jaoks pumbake kõik võrkpallid võrdselt tugevalt üles. Rohkem täispuhutud võrkpalle visatakse kaugemale kui vähem täispuhutud võrkpalle.

Kaugjuhtimispult (valikuline)

Viige kaugjuhtimispuldi juhtme vaba ots üle juhtkarbi paremal küljel oleva pistiku. Vajutage pedaali üks kord palli etteande peatamiseks ja uuesti palli etteande jätkamiseks. Volleyball Tutor säilitab viimase kaugjuhtimisseade isegi siis, kui see on lahti ühendatud. NÕUANNE: Hoidke Volleyball Tutorit alati nii, et palli etteande funktsioon oleks ON, et see töötaks ka siis, kui kaugsöötu järgmisel korral ei kasutata.

Lisainfo

Kaal 16 kg
Mõõtmed 74 × 56 × 33 cm

SPESIFIKATSIOON

Pallide arv – 6
Intervall (sek.) 6 – 20

SARNASED TOOTED