Küpsiste poliitika

Nagu enamik Interneti veebisaite, kasutab see veebisait küpsiseid. Need on väikesed failid, mis laaditakse teie arvutisse alla, et parandada ja rikastada saidi kasutuskogemust. Nende abiga saab server tuvastada kasutaja, kelle arvutisse on küpsis alla laaditud. Üldisemat teavet küpsiste kohta leiate Wikipedia artiklist HTTP-küpsiste kohta.

Küpsiste keelamine

Küpsiseid on võimalik piirata ja keelata internetibrauseri seadete abil (kuidas seda õigesti teha – otsi brauseri abilehelt). Siiski tuleb arvestada, et küpsiste piiramine võib mõjutada konkreetsete ja teiste veebisaitide tööd, funktsionaalsust ja võimalusi, mistõttu on soovitatav küpsiste toimimist mitte piirata.

Meie seatud küpsised

See veebisait pakub võimalust tellida uudiseid e-posti vormingus. Küpsiseid kasutatakse uudiste saamiseks registreerunute salvestamiseks. Samuti valitakse nende abiga välja erinevad sihtrühmad konkreetsete sõnumite saatmiseks. Leht pakub e-kaubanduse või maksevõimalusi ning küpsised on vajalikud korrektse tehinguprotsessi tagamiseks. Pakume sageli küsitlusi ja küsimustikke, et pakkuda oma publikule uudiseid, kasulikke tööriistu ning mõista oma sihtrühma järjest paremini. Need uuringud võivad kasutada küpsiseid, et meeles pidada, millised kasutajad on need juba täitnud. Kui andmeid edastatakse kontaktvormide või kommentaaride jaotise kaudu, võivad küpsised suhtluse edasiseks säilitamiseks meeles pidada kasutajateavet, näiteks kasutajanime. Lehe kasutuskogemuse parandamiseks pakub see leht seadeid, mis määravad lehe käitumise. Nende seadistuste meeldejätmiseks vajab leht küpsiseid, mis aktiveeruvad iga kord, kui leht avatakse.

Kolmanda osapoole küpsised

Erijuhtudel kasutatakse usaldusväärsete kolmandate isikute pakutavaid küpsiseid. Sellel lehel kasutatakse Google Analyticsit, mis on üks levinumaid ja usaldusväärsemaid analüüsilahendusi. See aitab mõista publiku käitumist veebisaidil ja parandada kasutajakogemust. Selle küpsised võivad salvestada lehel tehtud toimingud, lehe teatud osade kasutamisele kulutatud aja, et parandada kvaliteeti ja asjakohast sisu. Lisateavet Google Analyticsi küpsiste kohta leiate ametlikult Google Analyticsi lehelt. Aeg-ajalt testitakse uusi funktsioone, mis kohandavad saidi toimimist. Funktsioonide testimise ajal saab küpsiseid kasutada järjepideva kasutuskogemuse tagamiseks, pakkudes samal ajal andmeid selle kohta, milliseid optimeerimisprotsesse kasutajad kõige enam hindavad. Teatud juhtudel on sotsiaalvõrgustiku kontodega seotud toimingute põhjal võimalik teatud sisu pakkuda kindlale sihtrühmale. Seda tüüpi küpsised võimaldavad teil pakkuda oma vaatajaskonnale sisu, mis võib olla asjakohane. Sotsiaalvõrgustike nuppe või ikoone kasutatakse suhtlusvõrgustike ühendamiseks veebisaidiga. Selline suhtlusvõrgustike kaasamine võib tagada asjakohasema sisu edastamise ja lehe mugavama kasutamise.

Kliendi info

Teie küsimustele vastamiseks ja kaugteenuste osutamiseks kogume ja salvestame teie esitatud teavet, nagu teie ees- ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber ja e-posti aadress. See teave on vajalik teie tellimuse töötlemiseks ja saatmiseks. Kasutame salvestatud teavet ainult oma sisemistel eesmärkidel.

Juriidiline teave

Teie kohta käivat teavet tohib kasutada ainult meie veebisaidil. Vastutame selle teabe edastamise eest teistele osapooltele (kaubanduspartnerid jne). Kui te ei soovi, et seda teavet edastataks, kirjutage e-kiri aadressile: info@icredo.eu

Rohkem informatsiooni
Küpsiste toimimise kohta antud infot kogudes on soovitatav nende kasutamine lubada ja mitte keelata, sest need võivad oluliselt mõjutada lehe tööd. Kui vajate lisateavet, võtke meiega ühendust kasutades kontaktivormi.

Teie tähelepanu!

Jätkates ICREDO veebisaidil viibimist, nõustute meie küpsiste kasutamise poliitikaga.